Data

Data Tesisatları

ACB Elektro farklı uygulamaları, yapısal kablolama altyapı projelerinden başlayarak, hem yerel iletişim ağları hem de uzak alan iletişim ağları üzerinde destekleyerek, müşterilerinin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan çözümleri oluşturmuştur.

Firmamız, yerel iletişim ağ projelerinde; herhangi bir mimaride, kesintisiz çalışarak büyüyebilen, yüksek performanslı, yönetilebilir ve çoklu protokol ortamlarını destekleyen çözümleri, bu konuda dünyanın ileri gelen; Cisco Systems, Hewlett-Packard ve Samsung markaları ile kaliteli ürün kaliteli işçilik felsefesini sürekli geliştirerek müşterilerine sunmaktadır. Yerel iletişim ağları üzerinde kablolu iletişim çözümlerinin yanında, kablosuz iletişim çözümlerini de en gelişmiş ürün ve teknolojileri kullanarak müşteri ortamlarında uygulamaktadır. Böylece kablosuz ağ ile de yüksek hızlı, kesintisiz, ses, data ve videonun bir arada desteklendiği, kullanıcı ve uygulamanın yoğun olduğu ortamları desteklemek mümkün olmaktadır. Yapısal Kablolama Sistemleri kritik iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı network sisteminin en uzun süre kullanılan parçasıdır. Network sistemlerinin kablolama alt yapısı kadar uzun kullanılan başka hiç bir elemanı yoktur. Bu denli önemli olan kablolama alt yapısı kurumların toplam network yatırımlarının %2’sini oluştururken, karşılaştığımız network problemlerinin %80′ inin temelinde hatalı tasarlanmış ve uygulanmış kablolama sistemleri tespit edilmiştir.

ACB Elektro uzman kadrosunun yapısal kablolama sistemlerine bütünsel bakış ve tecrübesi ile müşterilerine sorunsuz ve yıllarca kullanabilecekleri Data/Network Sistemleri sağlar.