About1

Hakkımızda

Rekabet

Rekabetçi fiyat ve hizmet kalitesiyle uzun vadeli partnerinizdir.

Odak

Proje süresince tam olarak odaklanarak en doğru çözümleri sunar.

Güven

Projenin sözleşmeye ve standartlara uygun teslimi önceliğimizdir.

Hız

Projenin sözleşme süresinde çoğunlukla süresinden önce teslim eden partnerinizdir.

ACB Elektro Teknik

2015 yılında Türkiye’de kurulan ACB Elektro Teknik, İstanbul’daki projeleri başarıyla tamamladıktan sonra, Almanya’da DIN ve VDE standartlarına göre bir ilk projeyi çok kısa sürede başarı ile tamamlamayı başarmıştır. Bu proje, Federal Almanya Cumhuriyeti hükümeti ile Türkiye Cumhuriyeti hükümeti arasında, Türk şirketlerinde iş sözleşmeleri yapmak üzere işçilerin istihdamına ilişkin anlaşma ile tamamlanmıştır.

regensburg-17
contact1

Neden ACB

Farklıyız

Misyonumuz

Tek bir kaynaktan profesyonel ve güvenilir bir şekilde tavsiye, planlama, satış, kurulum ve servis sunuyoruz. Temel yetkinliklerimiz arasında elektrik tesisatı, yangın alarmı teknolojisi, güvenlik aydınlatma teknolojisi, izinsiz giriş alarmı teknolojisi, video teknolojisinin yanı sıra erişim kontrol teknolojisi ve kilitleme sistemleri bulunmaktadır.

Hedeflerimiz

Müşteri odaklılık, sonuç odaklılık, teknoloji odaklılık, satış ortağı odaklılık ve rekabet odaklılığa ek olarak pazar odaklı şirket yönetimimizin odak noktasıdır. Üreticilerden ve markalardan bağımsızız ve her müşteri için doğru elektrikli elbiseyi tasarlarız. Sistemlerimiz için yalnızca en yüksek standartları karşılayan standartlara uygun kaliteli ürünler kullanıyoruz. Ana hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına mümkün olan en iyi çözümü bulmaktır.

Size Özel Çözümler

Başarımız, şirketimizde çalışan kişilerin performansına, sürekli kalite iyileştirmesine ve pazar segmentinde uzmanlaşmaya dayanmaktadır. Sürekli büyüyen kalite standartları ve sürekli teknik gelişme, kurumsal stratejinin odak noktasıdır. Müşterilerimiz için mümkün olan en iyi, yerel ve uygun maliyetli desteği garanti etmek için kapsamlı bir varlık bizim için özellikle önemlidir.

office